ВІД КОМПАНІЇ nataniko

ОПИС ПРОДУКЦІЇ

Переконайтеся, що продукти, які ви знайдете тут, виготовлені з високоякісних матеріалів. Накладки на пороги та бампер виготовлені з високолегованої нержавіючої сталі, а у виробництві наклейок для порогів та заднього бампера ми використовуємо стрічку 3M VHB (США) або Lohmann (Німеччина).
Для того, щоб дозволити нашим клієнтам вибирати власний дизайн і оптимальну ціну, ми розробили три типи продуктів: “Standard” (Individual), “Premium” та “Elite”.

PREMIUM (2468)

STANDART (538)

ELIT (166)

Бампер DOUBLE (63)

НАКЛЕЙКИ КАРБОН (1254)

Продукція класу “Premium” виділяється ексклюзивним дизайном. Ви обов’язково оціните їх додаткову захисну функцію під час посадці та висадці пасажирів. Накладки на пороги, накладки на внутрішні пороги, накладки на задній бампер, накладки на задній бампер з загином доступні в лінійці «Преміум».

Вироби класу «Elite» накладки на пороги, накладки на бампер з загином DOUBLE – виготовлені з італійської декоративної нержавіючої сталі найвищої якості з неповторним малюнком, а для їх кріплення використовується двосторонній скотч торгової марки 3М VHB. Використання накладок на пороги і бампер класу ELITE дадуть вашому автомобілю унікальний зовнішній вигляд!

Накладки на бампер з загибом DOUBLE – виготовлений з двох листів італійської декоративної нержавіючої сталі найвищої якості з неповторним малюнком та скріплений між собою. Вирізи на бампері придають автомобілю ексклюзивний дизайн та стиль.

Наклейки з плівки 3D карбон на пороги та бампер автомобіля призначені для захисту лакофарбового покриття. Також надає ексклюзивний вид автомобілю. Наклейки виготовляються за розмірами порога і бампера вашого автомобіля — це сприяє простоті установки на автомобіль. При необхідності наклейка для автомобіля легко демонтується, не залишаючи слідів на поверхні. Виготовляється в чорному і сірому кольорі без написів (логотипів).

Перегляньте наш каталог та заповніть форму замовлення. Ми будемо раді надати Вам якісні та красиві тюнингові продукти.
Ми будемо раді надати Вам якісні та красиві тюнингові продукти.

Всі написи на продукції та / або на упаковуванні носять виключно інформаційний характер щодо технічного застосування продукції.
Будь-які позначення не використовуються для індивідуалізації товару з конкретним автовиробником.
NataNiko не пов’язаний з виробниками автомобілів. Назви автовиробників і / або будь-які каталожні номери вказуються виключно в інформаційних цілях.
Написи (логотипи) на продукції, упаковування, монтажний скотч і т.д можуть змінюватися без повідомлення клієнта.