Компанія NataNiko 

Компанія NataNiko з 2002 року є першим і єдиним в Україні виробником автоаксесуарів – накладки на порогивнутрішніх накладок на порогибампер і бампер з загибом з нержавіючої сталі та наклейок на пороги і бампер з плівки карбон, які з геометричною точністю повторюють поріг і бампер автомобіля.

У виробництві ми використовуємо високолеговану нержавіючу сталь кращих світових виробників.

Варто зазначити, що важливу роль відіграє і якісь матеріалу використовуваного для кріплення накладок – це двосторонні клейкі стрічки VHB торгової марки 3M і скотч німецького виробника Lohmann.

Також, за бажанням клієнта, кожну накладку на пороги або накладку на бампер автомобіля можливо покрити карбоновою плівкою з 3D ефектом.

Наші товари

Ми розробили три види продукції

  • Standart (Individual),
  • Premium,
  • ELITE – які дозволяють кожному клієнту вибрати для себе неповторний зовнішній вигляд і оптимальну ціну.

Налагоджені партнерські відносини з автовиробниками, автодилерами, інтернет-магазинами, станціями технічного обслуговування, а також грамотний підхід до ведення бізнесу, наявність широкого асортименту готової продукції, розвиток регіональних дилерів, лояльне ставлення до клієнтів і головне – прийнятна цінова політика – все це дозволило Компанії NataNiko стати лідером на ринку декоративних накладок на автомобільні пороги, бампер і бампер з загибом з нержавіючої сталі.

Наша Компанія є постійним учасником міжнародного автосалону SIA. Продукція представлена нами на цих виставках визнавалася кращою у сфері тюнінгу автомобілів і отримувала дипломи за свою високу якість. У 2010 році Компанія NataNiko потрапила в «ТОП 9» кращих компаній галузі.

Сертифікати

Якість нашої продукції підтверджується патентами і Сертифікатами виданими Міністерством економічного розвитку, Технічним комітетом стандартизації і Торгово-промисловою палатою України.

Наша продукція вдало продається в країнах СНД і c 2017 року експортується в країни Європи, Канади, США та Ізраїлю. Також ви можете придбати нашу продукцію на торгових площадках EBAY, Alibaba, EuroPages та ін.. Наша компанія представлена в соц.мережах.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці автодилерів, дистриб’юторів автозапчастин, станції технічного обслуговування, інтернет-магазини.

*Всі написи на продукції та / або на упаковуванні носять виключно інформаційний характер щодо технічного застосування продукції.
Будь-які позначення не використовуються для індивідуалізації товару з конкретним автовиробником.
NataNiko не пов’язаний з виробниками автомобілів. Назви автовиробників і / або будь-які каталожні номери вказуються виключно в інформаційних цілях.
Написи (логотипи) на продукції, упаковування, монтажний скотч і т.д можуть змінюватися без повідомлення клієнта.